Зустріч з кременчуцькими ветеранами АТО та Революції Гідності

17 лютого, в рамках заходів до Дня єднання, у бібліотеці КрНУ відбулася зустріч студентів з кременчуцькими ветеранами АТО та Революції Гідності – Юрієм Крамаренком та Іваном Балацьким. Ветерани розповідали про війну та єдність, студенти ставили запитання. У читальній залі №1 зібралися групи МСДс-19-1с; БІС-21-1; МСДс-21-1с. Модерувала захід фахівець відділу виховної та культурно-масової роботи Марина Льопа. Вона розповіла про передумови зустрічі та про те, що Президент України оголосив 16 лютого Днем єднання українців, і процитувала його слова:

– Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його днем єднання! Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність!

zys_22.02_1.jpg

Також модератор представила гостей – ветерана АТО, добровольця батальйону ОУН (Організація українських націоналістів), голову ГО «Добровольці України» Юрія Крамаренка та учасника Революції Гідності, кавалера ордена Мужності Івана Балацького. Обидва не вперше зустрічаються зі студентами. У лютому 2021-го Юрій Крамаренко передав у подарунок університету кілька світлин часів оборони Майдану. Які знаходятьс я у бібліотеці на постійної діючої вистаці у 5 –му корпусі (білі ауд. 5203 ч/ з НТБ).

zys_22.02_2.jpg

Основний МЕСЕНДЖ: «Бережіть нашу свободу і незалежність, дотримуйтесь грамотності в інформаційному просторі і єднайтесь поміж собою. На Донбасі я бачив таке – коли починається обстріл, у зграї разом біжать ховатися два кота, дві собаки, курка, і не б’ються. Коли у них спільна загроза, вони не їдять один одного, а гуртуються, об’єднуються, щоб вижити! І ви єднайтесь!»