Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 1 in counter_get_browser() (line 70 of /home/.sites/38/site94/web/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

Цитування та посилання

                Коли ми починаємо працювати над науковою роботою, то на початку свого шляху навіть не замислюємось над тим, що нам потрібно дотримуватись певних правил та вимог. Вміння автора відповідально ставитись до наукової інформації, працювати з літературою, коректно вживати цитати і оформляти посилання на використані джерела виступає одним з показників рівня його академічної підготовки.

         Цитата – дослівно наведений уривок з якогось тексту для підтвердження або ілюстрації певної думки.      Цитування має бути повним, без перекручень і довільного скорочення авторського тексту. У разі пропуску деяких слів чи словосполучень ставлять три крапки. Цитату необхідно подавати безпосередньо з першоджерел, а не з праць інших авторів. Цитати мають органічно «вписуватись» в контекст наукової роботи. Головна мета цитат – розвиток власної думки шляхом її порівняння з думкою інших авторів. Значна кількість суцільних цитат і посилань створює враження компіляції роботи, відсутності авторського бачення. «Звичка до копіювання чужих думок – найбільша небезпека для наукової етики і для самої науки. У творчому плані копіювання принизливе і безперспективне.» (Л. Синельникова)

         Посилання – це сукупність бібліографічних відомостей про цитовану працю, розглядуваний або згадуваний у тексті роботи інший документ (його частини або групи документів), необхідний для їх загальної характеристики, ідентифікації й пошуку. Мета посилання – аргументувати, доповнити або проілюструвати власну думку фактами з інших наукових текстів; підтвердити чи спростувати чужу думку; порівняти різні підходи вчених стосовно аналізованої проблеми.

ПРАВИЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЦИТАТ ТА ОФОРМЛЕННЯ ПОСИЛАНЬ

СЕРВІСИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЦИТУВАНЬ ЗА МІЖНАРОДНИМИ СТИЛЯМИ