1червня - День захисту дітей

01.06.2024

1 червня, в День захисту дітей, у бібліотеці Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся захід для малечі "Чаювання з ведмедиками".

Співробітники бібліотеки, підготували традиційну книжкову виставку та саму читальну залу до заходу.

Завідувачка кафедри психології, педагогіки та філософії Ольга Літвінова разом зі своїми студентами - майбутніми психологами підготувала справжнє свято, метою якого були не лише розваги, а й психологічна підтримка дітей в умовах війни.

–Як би не намагалися вороги нас залякати, ми попри все будемо святкувати Міжнародний день захисту дітей! Наші діти потребують свята, радості та подарунків!– зазначила Ольга Літвінова.

Для заняття з дітьми було обрано роботу з ведмедиками, адже ведмедик – потужний символ, від якого можна узяти чимало цінного.Гостями «Чаювання з ведмедиками» стали кременчуцькі діти, діти-переселенці та діти студентів нашого університету. Під час заходу вони познайомились із відомими персонажами книг та мультфільмів – плюшевими ведмедиками Паддінгтоном, Тедді і Вінні Пухом. Олена Швець, директорка університетської бібліотеки та майбутня психологиня, підготувала цікаві факти про ведмедиків, про їхні звички.Дитяче свято неодноразово переривалося повітряними тривогами, у День захисту дітей їх пролунало чимало. Під час повітряних тривог діти продовжили заняття в університетському сховищі, тримаючи в руках своїх іграшкових ведмедиків та малюючи смаколики для чаювання з ними!Ольга Літвінова вже тривалий час збирає м’які іграшки, які надалі застосовує на заняттях з дітьми. Після занять малеча отримує ці іграшки у подарунок.

ШАНОВНІ ПРИЄДНУЄМОСЬ, ВСТИГАЙТЕ РОБИТИ ПОТУЖНІ та ВАЖЛИВІ СПРАВИ!!!