ДЕНЬ НАУКИ

21.05.2024ДЕНЬ НАУКИ – професійне свято націлених на відкриття нового людей. Цей день, що відзначається щорічно у третю суботу травня, наголошує на важливості й актуальності науки в нашому щоденному житті та спрямований на те, щоб ми усі були поінформовані про досягнення й інновації в галузі науки. Адже наука – це завжди шлях до майбутнього.Отже, завдання бібліотеки університету популяризувати, стимулювати наукове пізнання за допомогою відкритих інформаційних ресурсів фонду бібліотеки та знань і допомоги у цьому пошуку та максимальному забезпеченні запитів на інформацію.Сучасна наука – це сукупність багатьох дисциплін, які досліджують різні сфери дійсності. Через послуги які надає бібліотека, ми пізнаємо світ, тож у сучасному науковому суспільстві вона відіграє важливу роль у багатьох царинах.

Наука нерозривно пов’язана зі сферою освіти та інформації, значно полегшує наше життя, слугує людству й об’єднує усіх у прагненні зробити світ кращим.Наукова бібліотека КрНУ, як інформаційно-науковий центр, тісно співпрацює з кафедрами та науковими спільнотами університету і присутність на святі науки, та розробка і представлення своїх досягнень є підтвердження її діяльності.

У цей складний час бібліотекарі університету у своїй діяльності популяризують читання як метод виходу з емоційно складних ситуацій. Зацікавлюючи та ознайомлюючи користувачів та відвідувачів з цінними, рідкісними та раритетними виданнями, як знаходяться у фонді бібліотеки.

А також запропоновували наробки з бібілотерапії та каністотерапії. Рекомендувавши техніку «ЧИТАТИ РАЗОМ З ДРУГОМ». Допомагала у цьому собака породи амстаф за ім’ям ЛЕЯ.

Вважаємо, що Завдання Всесвітнього Дня науки за мир і розвиток, який відбувася в університеті:

• Підвищити поінформованість спільноти університету та громадськості про роль науки для мирного та сталого розвитку суспільства;

• Заохочувати студентство до наукових пошуків;

• Привернути увагу до викликів, з якими стикається наука, а також збільшити підтримку наукової діяльності.

• І основе за допомогою популяризації читання, бібіліотерапії допомогати пережити складні часи.

Цей Всесвітній день надав можливість мобілізувати всі зацікавлені сторони навколо теми науки за мир, приніс зацікавленість та радісні емоції.

З Днем науки!